Opony tyrestock.pl czyli kim jesteśmy i co oferujemy

TECHMOT jest importerem i dystrybutorem opon do maszyn rolniczych, przemysłowych i budowlanych. Opony dla rolnictwa, leśnictwa i przemysłu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zlecenia realizujemy na zasadach „just in time”.

DELIVERING QUALITY ™

Współpraca z firmami spedycyjnymi m.in. Schenker, DPD, Pocztex, DHL, pozwala na sprawną realizację dostaw w 24h. Dbając o wysoką jakość obsługi klienta nieustannie podnosimy poziom naszych usług.Wszystkie produkty sprzedawane są z gwarancją „door-to-door”.

BOGATA OFERTA

Opony do maszyn rolniczych - TROTTAR, TIANLI, TVS, TRAYAL, VOLTYRE, KAMA, BELSHINA, ARMOUR.
Duży wybór opon do pojazdów przemysłowych.
Optymalny stosunek ceny do jakości.

NASZE USŁUGI

Wszystkie dostępne oferowane opony są dostarczane do naszych klientów w 24 godziny. W naszych magazynach stale znajduje się zapas kilku tysięcy opon. Dostarczamy również felgi stalowe marki THM oraz kompletne koła do przyczep i maszyn rolniczych.

O oponach longmarch/roadlux

Chaoyang Long March Tire Co.Ltd., jest jednym z największych chińskich producentów opon. Przedsiębiorstwo zostało utworzone w 2003 roku przez państwowy fundusz Chaoyang Longshan Asset Management Co.Ltd. oraz grupę prywatnych funduszy inwestycyjnych. Od początku istnienia koncern specjalizuje się w produkcji opon radialnych do samochodów ciężarowych. Już w 2013 roku firma wyprodukowała 200 mln sztuk opon osiągając przychód ok. 4mld dolarów. Produkowane przez Chaoyang Long March opony otrzymały certyfikat przyznawany przez U.S. Department of Transportation oraz europejski certyfikat ECE54 dopuszczający do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Opony Long March/Roadlux są projektowane z uwzględnieniem aktualnych tendencji rynkowych zarówno w zakresie wzornictwa jak i parametrów technicznych.